Den­tál­ní im­plan­to­lo­gie

ZUBNÍ IMPLANTÁT – „PŘIROZENÉ“ ŘEŠENÍZubní implantáty jsou plnohodnotnou náhradou ztracených zubů. Jako umělý kořen tvoří stabilní základ pro dlouhodobé upevnění korunky; broušení sousedních zubů odpadá, ztráta kostní masy atrofií je vyloučena, neboť implantáty přenáší žvýkací síly do kosti a podněcují tak její regeneraci. Implantát jako náhrada kořene zubu je nejelegantnější způsob, jak docílit vyplnění mezery po chybějícím zubu.
Zubní implantáty jsou také jisté ukotvení pro snímatelné protézy a ušetří pacienty před známými nevýhodami konvenčního „umělého zkusu“.
JAK FUNGUJE ZUBNÍ IMPLANTÁT ?Zubní implantát je šroubovitý podpůrný pilíř, který nahrazuje přirozený kořen zubu. Implantát je zaveden do čelisti, kde se průměrně asi po 6-8 týdnech usadí (vhojí). Během této doby nejsou implantáty překryty měkkými tkáněmi, proto není potřebný další chirurgický zákrok při výstavbě korunky. Zubní implantáty jsou vyráběny z čistého technického titanu. Tento materiál je bez komplikací přijímán lidským organizmem, alergické reakce se nevyskytují.
Pevné a trvalé zakotvení v kosti a harmonické přilnutí dásní dávají solidní základ pro spolehlivou, dlouhodobou zubní náhradu.
AKÉ NÁKLADY JE TŘEBA OČEKÁVAT ?Jelikož každá implantace představuje zcela individuální řešení podle specifických podmínek, nelze sestavit všeobecně platný vzorec pro stanovení nákladů.
Po vyšetření Vám vyhotovíme plán ošetření a finanční rozvahu.

banner_implantat_web